Moved Permanently

The document has moved here.


Apache/2.4.10 (Debian) Server at link2.ugg-norges.com Port 80
IT do škol
Úvod
O projektu
Využití dotací
Software
Hardware
Interaktivní tabule
Internet / Web
Možnosti licencování
Přehled licenčních modelů Microsoft
Kontakt
EU peníze školám aneb jak ušetřit za SW!

Podporou sedmi vytipovaných prioritních oblastí a koncentrací finančních prostředků na ně, by mělo dojít k vyřešení klíčových problémů, nebo alespoň k jejich minimalizaci. Mezi priority, na něž budou koncentrovány cca 4,5 mld. Kč, náleží podpora rozvoje znalostí, schopností a dovedností v oblasti cizích jazyků, matematiky, přírodních věd, informačních a komunikačních technologií (ICT), čtenářské a informační gramotnosti, finanční gramotnosti a podpora inkluzívního vzdělávání. Sedm priorit je dále rozpracováno do 22 šablon klíčových aktivit, jejichž výběrem si škola vytvoří projektovou žádost.


KDO:

Oprávněným žadatelem o finanční dotaci z OP VK je právnická osoba vykonávající činnost základní školy řádně zapsaná ve školském rejstříku s cílovou skupinou žáků a pedagogických pracovníků patřících do některého ze 13 krajů ČR, mimo území hlavního města Prahy.


JAK:

Postup tvorby projektové žádosti je velmi jednoduchý. Školy si pouze vyberou šablonu klíčové aktivity nebo šablony klíčových aktivit, které jim nejlépe vyhovují a ty se do Benefitu7 automaticky načtou. Formulář pro vyplnění Benefitové žádosti naleznete na webových stránkách https://www.eu-zadost.cz/uvod.aspx v seznamu formulářů OP VK - OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost (žádost je ve spodní části stránky s názvem OP VK) - Žádost o finanční podporu z OP VK - IP oblasti podpory 1.4 - unit costs.


KDY:

Zažádat o dotaci mohou školy už nyní. Dne 18. 5. 2010 ve 13:00 byla zveřejněna výzva k předkládání projektových žádostí na oblast podpory OP VK 1.4. Výzva potrvá do vyčerpání celkové částky 4,5 mld. Kč nebo do vyhlášení Řídícího orgánu OP VK o ukončení výzvy, nejdéle však do 20. prosince 2012.